שאלות ותשובות

באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים מהמותגים הבאים:

ARMANI, BOUCHERON, BURBERRY, BVLGARI, COACH, DOLCE & GABBANA, G-SHOCH, GUCCI, MICHAEL KORS, MIU MIU, OAKLEY, OLIVER PEOPLES, PAUL SMITH, PERSOL, PRADA, RAY BAN, TAG HEUER, TIFFANY & CO, TOM FORD, TORY BURCH.

רק תבחרו ותהנו!

כל המשלוחים מגיעים מארצות הברית, ונשלחים מהכתובת:
20412 NE15th Court
Miami, FL 33179

המשלוח הגיע אליכם והתחרטתם? לא מעוניינים במוצר? אין שום בעיה. ניתן להחזיר אלינו את המוצרים בתוך 30 יום!! מרגע הגעת המוצר ולקבל החזר כספי חזרה.

( ההחזר אינו כולל את דמי המשלוח הכלולים במחיר המוצר בסך 50 ₪ )

המוצרים שלנו נשלחים אליכם ללא עלויות משלוח כלל!

אנו משתמשים בשילוח מהיר לכן המשלוח צפוי להגיע תוך 7 ימי עסקים. מכיוון שאנו משתמשים בחברת שליחויות חיצונית צריך לקחת בחשבון שהכל יכול לקרות ולכן ההתחייבות שלנו היא שבתוך 14 ימים המוצר אמור להיות אצלכם כבר.

אין לנו חנות פיזית ולכן העלויות שלנו זולות בהרבה מול המתחרים. בכדי להקל עליכם את ההחלטה, מדיניות ההחזרות שלנו נוחה בהרבה מכלל המתחרים בשוק הישראלי.

אנו מוכרים משקפי שמש מהמותגים המובילים בעולם. אנו קונים מהספקים עודפים בסיטונאות, ולכן אנו יכולים להרשות לעצמנו להוריד את המחירים מתחת למחיר השוק המקובל! כמובן, הכל מקורי עם אחריות.

לאחר שבוחרים את המשקפיים על פי הקטגוריה הרצויה או המותג ומפה הדרך פשוטה:

לאחר שהמוצר נוסף לסל תראו אותו בחלק העליון בתפריט:

על ידי לחיצה יפתח לכם תפריט צד שבוא תוכלו להחליט אם להמשיך ברכישה נוספת או מעבר להשלמת הרכישה:

בשלב הזה אתם ממלאים את כל הפרטים האישיים שלכם, יחד עם פרטי יצירת קשר ופרטי המשלוח ובוחרים את אמצעי התשלום המועדף עליכם מהאפשרויות.

מזל טוב! המשקפיים כבר בדרך אליכם.

שאלה מצוינת!

עם מחירים כאלה זו אפילו שאלה מתבקשת. 

התשובה היא ברור שכן! בהתחייבות!

כל המוצרים הנמכרים באתר הם מוצרים מקוריים בהחלט ומגיעים עם קייס מקורי וכמובן אחריות! הסיבה למחירים הזולים מול המתחרים היא מכיוון שאנו קונים סטוקים שלמים של עודפים ומוכרים אותם.

בנוסף איננו מחזיקים בחנות פיזית, כך שעלויות התפעול שלנו זולות בהרבה מהמתחרים.